Glasvezel Oud Gastel
In Oud Gastel zijn er voldoende mogelijkheden voor bedrijven om aangesloten te worden op het glasvezel netwerk. De kosten van een glasvezel aansluiting zijn afhankelijk van de locatie, afstand tot de glasvezel infrastructuur, gewenste bandbreedte voor internet, SLA en contractduur.
Bedrijventerrein Borchwerf II
Het overgrote deel van industrieterrein Borchwerf ligt in Roosendaal, maar een deel van Borchwerf II ligt op het grondgebied van Oud-Gastel. Ook op dit deel ligt een glasvezelnetwerk, waarop alle bedrijven kunnen worden aangesloten.
Bedrijventerrein Korenweide
Naast alle mogelijkheden op Borchwerf zijn er ook op het bedrijventerrein Korenweide goede mogelijkheden om aangesloten te worden op het glasvezel netwerk en zo een snelle internet verbinding te realiseren.